„MISTRZ SPRZEDAŻY” – Dwudniowe warsztaty z Kamilą Rowińską.

„MISTRZ SPRZEDAŻY” – Dwudniowe warsztaty z Kamilą Rowińską.

Sprzedaż jest niezbędna w każdym biznesie. Umiejętności sprzedażowe są możliwe do opanowania dzięki treningowi metod komunikacji.
Kamila Rowińska – Life&Business Coach w dwudniowych warsztatach „Mistrz Sprzedaży” przekaże esencje wiedzy, dzięki której osiągnęła spektakularne sukcesy biznesowe. Szkolenie, które pozwoliło już setkom osób rozwinąć skrzydła i sięgnąć po horyzont – w tym roku w Szczecinie!

Wyobraź sobie jak bardzo zmieni się sytuacja Twojej firmy, kiedy Ty i Twoi pracownicy nauczycie się sprzedawać, a Twoja sprzedaż eksploduje?

Pieniądze zarabia się… sprzedając. Bez względu na to co robisz i kim jesteś, wszyscy coś sprzedajemy – swoją usługę, swój produkt, siebie. Możesz podnieść swoje kwalifikacje, a przez to zacząć o wiele więcej zarabiać. Także Twój zespół sprzedażowy mógłby być bardziej efektywny.

Chcesz zarabiać więcej pieniędzy, ale samo słowo „sprzedaż” przyprawia Cię o gęsią skórkę?
Być może zdajesz sobie sprawę z tego, że umiejętności sprzedażowe są kluczem w dzisiejszych czasach, a jednak nadal coś blokuje Cię przed ich rozwijaniem?
Może masz już swój produkt lub usługę i zastanawiasz się, dlaczego ich sprzedaż nie jest na satysfakcjonującym Cię poziomie? W końcu pracujesz po kilkanaście godzin dziennie każdego dnia…
Być może Twoje zespoły sprzedażowe nie są tak efektywne, pomimo wielu starań z Twojej i z ich strony?
Być może odczuwasz coraz pilniejszą potrzebę znalezienia złotego środka na pozyskiwanie klientów? Wyobraź sobie jak bardzo zmieni się sytuacja Twojej firmy, kiedy Ty i Twoi pracownicy nauczycie się sprzedawać, a Twoja sprzedaż eksploduje.

Kamila Rowińska jest znana z tego, że uczy tylko tego, w czym ma wspaniałe wyniki. Poznaj sprawdzone i precyzyjne metody na pozyskiwanie klientów, opanuj je do perfekcji dzięki aktywnemu uczestnictwu w warsztatach, a następnie – zacznij o wiele więcej zarabiać!
-> Przeczytaj więcej w zakładce „O PROWADZĄCEJ”

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI ZDOBĘDZIESZ NA SZKOLENIU?

  • Jak wzmocnić w sobie wizerunek skutecznego sprzedawcy?
  • Jak wzbudzać zaufanie i chęć do zakupu?
  • Jak upewnić się, że Twój produkt lub usługa spełnia najwyższe standardy, przez co rozsądny klient zawsze przyjdzie do Ciebie lub Twojej
  • Jak do perfekcji opanować sprawdzone systemy pozyskiwania klientów?
  • Jak przejść od przyzwoitych do spektakularnych wyników sprzedaży?
  • Jak wejść na wyższy poziom swojego biznesu dzięki technikom stosowanym przez najlepszych sprzedawców?
  • Jak reagować, kiedy pojawią się wątpliwości i zastrzeżenia?
  • W jaki sposób rozmawiać o konkurencji?
  • Jak dbać o klienta po dokonaniu przez niego zakupu i sprawić, aby Ciebie polecał?

CZY KAŻDY POTRAFI SPRZEDAWAĆ?

LOKALIZACJA SZKOLENIA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress